hepsicilerin yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicilerin yeri

HEPSİCİYLSEN HADİ DURMA GEL...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karışık nickler

4 posters
YazarMesaj
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : Karışık nickler Cmrot9
Tuttuğun Takım : Karışık nickler Fbtd8
Başarı : Karışık nickler Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
Karışık nickler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Karışık nickler Right_bar_bleue

Ruh Hali : Karışık nickler Olgun10
Burçlar : Karışık nickler Yengecca2

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 11:34 pm

• Bir silahım olsaydı, bir silahım.Yoksulluğu şakağından,Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum.
• Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.
• Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey SEVGİDİR.
• NE ZAMANKİ,DENİZLER GÖL,GÖLLER DENİZ OLURSA,KAYALARDA NÜLİFER, AĞAÇLARDA GÜL BİTERSE,GÜNEŞ KARARIR,AY ÇİMENLER ÜSTÜNE DÜŞERSE,İŞTE OZAMAN:::::SeNi UnUtUr BaŞkAsInI sEvErİm.
• Gülmek için mutluluğu beklersen tebessüm bile edemeden ölürsün.
• gözlerimi kapattığımda seni göremediğim gün seni sevmekten vazgeçmişim demektir.
• Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi
• Dudaklarin gibi sicakti.kahveyi biraktim. Dumaninda hayalin vardi.sigarayi biraktim. Ruyalarimda sen vardin , uyumayi unuttum bir seni unutamadim
• Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok.
Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
• ask bir duygu olarak goz, gonul ve kulak menfezleriyle insanin ic alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi siser, bir cig gibi buyur, ve bir alev gibi onun her yanini sarar. Ask vuslatla noktalaninca her sey durgunlasmaya yuz tutar; ates, soner baraj bosalir, cigda dagilir gider.
• elele iki zayıf dal gibi,sıcakta titreşmektir.acıyı ve sevinci,soğukta üleşmektir
• Eğer kişi;hem akıllı hemde çalışkan ise takdir et,akıllı değil,çalışkan ise dikkat et,akıllı olup tembel ise ikaz et,hem akılsız hem de tembel ise İMHA ET.
• Bir tanem, iki değil üç tanem. biri sen biri ben biri belli olacak benimle evlenirsen.!
• Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!
• Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim,bin yıl sevseydim bin yıl daha isterdim.!
• Biz isyankar sokaklarda büyüdükanlamayız bazıları gibi ballı ekmek yemektenbiz 15 yaşında dünyaya 18 yasında kasıp kavurmakta olan aşklara isyan ediyoruz.bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayız 10 kuruş için sevdiklerimizi
• Herzaman doğruyu söyle.Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın
• ALLAHIN SANA VERECEGİ EN BÜYÜK CEZA MUTLULUK OLSUN AGLAMAK İSTE FAKAT GÖZYAŞLARIN İÇİNE AKSIN
• aşkımın suya düşüceğini bilseydim balık olurdum
• BİR ÖMÜRKİ ELLERİMİZDEN MASUMCA KAYIP GİDİYOR SEVDİKLERİMİZE BİLE YETMEDEN
• Anladim isi, Sanat Allah'i aramakmis;Marifet bu, gerisi yalniz çelik-çomakmis.
• başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
• HAYAT BU INSAN HER ZAMAN GULMEZ SEVDA BU YUZYIL GECSEDE ÖLMEZ.
• o kalbinde taşıdığın şeyin sevgi olduğundan emin olmalı insanlar.haydi aç kalbini
• eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev daha sonrada istersen beni ama beni ;beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin çünkü ben seni öyle sevdim.
• "diyorlar ki çıkmazmış bu rüya.sen kim,ben kimmişim güya."
• herzaman mutluluğun doruğundayken gülünmez,bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurumun kenarındayken bile gülümseyeceksin
• yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır.ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir.
• yokluğunda büyüttüm bu sevdayı,bunu varlığına bağışlıyorum
• Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı'yı mı diye.Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu.
• ya hiç gelmeseydin.gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de
• Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur. Hüsranı ise bir tek yerde kabul edebilirim: O da yaşamaya olanak varken yaşayamamış olmaktır.
• Sevipte sevdiğine seni seviyorum diyememek ne kadar acıysa sevilipte sevildiğini bilmemek de o kadar acıdır.
Ey insan.! Edep nedir diye arar, sorarsan eger; Bil ki edep, ancak her edepsizin edepsizligine sabir ve tahammül gosterebilmektir.
Var olan her seyin yok olandan gelmesi imkansizdir.
Size ne yapacaginizi söyleyebilirler, ama ne düshüneceginizi asla.!
• bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!
• Kalbim seni unutucak kadar adi ise;Duygularım onu parçalayacak kadar ASİLDİR.
• senden başka hiçbirşeyi olmayan ben benden başka çok şeyi olan sana acıyorum.
• Seni sevmek acilarin en büyügü olsa gerek,seni düsünürken gözyasi dökmek yasanabilecek en büyük sevinc demek.
• Bir serceydim sürüden ayrilmis,gökyüzünde kaybolmus,oysa bir kartalmis avlanmaya cikmis gelmis bula bula beni bulmus
• Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır. • Bir insana gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini.
• yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum.niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum • Dünyada iki kör var;biri benden başka herkesi gören sen diğeri senden başka kimseyi göremeyen ben.
• DUYGULARINIZI BELLI ETMEKTEN ASLA OZUR DILEMEYIN BURADA GERCEKLER SIZDEN OZUR DILESIN
*HATIRLARMISIN!SEN DOGDUGUNDA SEN AGLARKEN HERKEZ GULUYORDU .OYLE BIR OMUR GECIRKI HERKEZ AGLASIN OLDUGUNDE SEN MUTLULUKLA GULUMSE.
*SEVEREK YASAMAK HAYATTAKI EN BUYUK MEYDAN OKUMADIR! KIERKEGANARD
• Ben Yalnizligimi Anladigim Zaman Caresiz Kaldim
• Seni benim kadar seven varsa, sana benim kadar hasret kalsın
• insanın insana verebileceği en ölümsüz hediyedir sevgi
• unutmaki her seven adsız kahramandır insan sevebildiği kadar ve sevebildiği müddetçe insandır.
• Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm!
• sana olan askım,sagır bir ressamın krıstal bır yuzeye dusen gülün sesini cizdigi zaman bitecek
• insanları yaşlandıran yıllar değil ulaşamadığı arzularıdır bende sana ulaşamayarak bir yaş daha yaşlandım.
• Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız
• Dünyanın dörtbir yanında dostlarım var dostlar ki birkerecik selamımı almamışlar birkerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dörtbir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım
• Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak dönerse senindir,Dönmezse zatan hiçbirzaman senin olmamıştır.
• Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine
Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azrailin gelmesini baklemezdim.
Bugünü yaşıyorsam eğer, gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.
Hayatın en güzel şeyini sana vermek isterdim. Ama seni sana verememki.
Daima gülümse; çünki dudaklarınla yapabileceğin ikinci en iyi şeydir.
• Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimiz'de
• Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim
• GÖZLERİNİN DALDIĞI NOKTADA BEN VARIM, ÇÜNKÜ O AN BEN SENİ DÜŞÜNÜYORUM.
• Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil.
• ASK BIR KUM TANESI ISE SANA KUMSALLARI VEREYIM
• Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
• Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi
• Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum.Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum.
• Hiç kimse beni kendinden nefret etmemi sağlayacak kadar alçaltamaz.
• Sen uçurumun kenarında bir çicek olsaydın hayatım pahasınada olsa seni sulardım
• birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa bilki o seni benden daha çok seviyor.
• Gülmek senin için bir tutku olsun,bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
• RUHUN DILI BEDENDIR, KALBIN DILI ISE SEVGIDIR
• Sahte göz yaşların tuzlu sudan farkı yoktur
• Bugün üstüne bastigin çimenler, yarin topraginin üzerinde bitecek

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.
Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmiyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek. "evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni. Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.
Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.
Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.
Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kınını da durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.
Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.
Sen dünyaya sürgün bir meleksin Ve ben seni o kadar çok seveceğimki Bir daha cennetine dönemeyeceksin!
Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.
Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.
Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev, Daha sonrada istersen beni, Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.
Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye.
Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa , Bilki o seni benden daha çok seviyor.
Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.
Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir. YAŞAMAK DİRENMEKTİR !
Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın. Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır.
Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !
Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin bütün güzellikler senin olsun.
Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.
Yatağını gül yapraklarıyla, Hayallerini papatyalarla süsledim Üzerini sevgimle örtüp kabuslarını da ben aldım ki En tatlı rüyalar seninle olsun.
Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni korumak için gönderdiği Meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki En masum anında bile kimse sana zarar veremesin.
Öyle insanlar tanıdım, her biri gökte bir yıldız gibi parlıyordu Oysa ben seni güneşim seçtim Ve bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim.
Hayallerin okyanuslar kadar büyükse Ve sen içinde bir kum tanesi gibiysen Umudun sesini dinle İçindeki kıpırtının okyanuslardan büyük olduğunu göreceksin.
Sevgiler vardır uğrunda ölmeye değer, Aşklar vardır ölünceye kadar yaşamaya değer, Ama öyle insanlar vardır ki Tanrıdan tapmaya değer.
Nehirler denizlere karışır dalgalanır fırtına olur durulur, Kalbimdeki kasırga hiç dinmez benliğim senle erir bütünleşir Ateş yanar küllenir ama sönmeyen bir ateş var senin ateşin !
Bir gün bunalır çok özlerse yüreğin beni, Bir yıldıza takılsın gözlerin Çünkü aynı özlemle aynı yıldızda seni arıyor olabilirim.
Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni Taa ki beni sende bulana kadar.
Ay yıldıza mutluluk fısıldarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye
Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk varya seni bana anlatır.
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: Geçip giden zaman.
Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde.
Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın Şimdi güneşin doğmasını bekle.
Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak..
İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun
Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,
Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
Bu nedende yüreğimdeki sensin.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.

Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim.

Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem.
(selim)gülgörenci
Site Yöneticisi,Kurucusu
Site Yöneticisi,Kurucusu
(selim)gülgörenci

Kadın
siteyi begendin mi? : beyenmemek eldemi..en süper site tabikide kendi elçuvazlarımla yaptım :):)
Lakap : jadı kıss :) )
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : Karışık nickler Bc907910tu4
Tuttuğun Takım : Karışık nickler Gsza5
Rep Puanı :

Ruh Hali : Karışık nickler Psikop10
şu an ki durum : Karışık nickler Cevrimiciih4vs8nt1
Burçlar : Karışık nickler Aslanwn6

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyPaz Ağus. 24, 2008 12:07 am

sagol cnm
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Rep Puanı :

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyPaz Ağus. 24, 2008 12:30 am

önemsiz Very Happy
AVRİL_ŞİRİNE
Admin
Admin
AVRİL_ŞİRİNE

Kadın
siteyi begendin mi? : tabikide
Lakap : şirine
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : Karışık nickler Bc907910tu4
Rep Puanı :

Ruh Hali : Karışık nickler Anlayi10
Burçlar : Karışık nickler Ikizlerzk0

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:11 am

saol cnm
http://avrilavigne.fforum.biz/
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Rep Puanı :

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:06 pm

önemli değil santa
Cemreci
Co-Admin...
Co-Admin...
Cemreci

Kadın
siteyi begendin mi? : tabi cok seviyorum =) hastasiyim =)
Lakap : --
Tuttuğun Takım : Karışık nickler Gsza5
Rep Puanı :

şu an ki durum : Karışık nickler Cevrimiciih4vs8nt1
Burçlar : Karışık nickler Kovarl1

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 8:15 pm

saol cnm bnm
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Rep Puanı :

Karışık nickler Empty
MesajKonu: Geri: Karışık nickler   Karışık nickler EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 9:36 pm

rica ederim flower

Karışık nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik nickler