hepsicilerin yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicilerin yeri

HEPSİCİYLSEN HADİ DURMA GEL...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HARİKA NİCKLER

3 posters
YazarMesaj
(selim)gülgörenci
Site Yöneticisi,Kurucusu
Site Yöneticisi,Kurucusu
(selim)gülgörenci

Kadın
siteyi begendin mi? : beyenmemek eldemi..en süper site tabikide kendi elçuvazlarımla yaptım :):)
Lakap : jadı kıss :) )
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : HARİKA NİCKLER Bc907910tu4
Tuttuğun Takım : HARİKA NİCKLER Gsza5
Başarı : HARİKA NİCKLER Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
HARİKA NİCKLER Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HARİKA NİCKLER Right_bar_bleue

Ruh Hali : HARİKA NİCKLER Psikop10
şu an ki durum : HARİKA NİCKLER Cevrimiciih4vs8nt1
Burçlar : HARİKA NİCKLER Aslanwn6

HARİKA NİCKLER Empty
MesajKonu: HARİKA NİCKLER   HARİKA NİCKLER EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 1:29 am

ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм.!!!

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît.

Bu aralar oT TakiLiYom istéyén.. Ézip GÉÇÉR istéyén SARIP iCéR!

ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak erkekdin ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak biriydim ßu şehirde. .

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßen ßuLdum HaßeRiN oLsun.!!!

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var...
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da.. Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir...
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$...

var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK

İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE!!! ,
kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım ...

YaLnızLık ßi qerekSinimDİR

ßırakın KanLarım Dursun Yerde . . qüç aLıyorum onLardan Sadece

Kesersin ßiLekLerin kesiLmez .. işte o zmn anLarsın iki Kere ÖLünmez ! ! !

ELini wermiyor HaYat

ÇocukLuqumda Korktuqum o YaLnızLıqa a$ıqım $imdi

MutLuLuk NoTaLarını Duyamıorum Artık

KişiseL iLetinizin oLabiLmesi için Önce KişiLiqinizin oLması qerekir
Yorulduqum Sen DeiLsin __ Kendi Y0k oLuşLarım __

Kim !stemez MutLu oLmayı ama MutsuzLuqa da war mısın_?

Hayat CeheNnemmi$ dE Haberimiz Y0kmu$
öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDayım ya$amaK içiN seßéßim yoK..öLmeK içiNsé çokK

Kaybetme Kendini __ Kendi Renqini __ ßari Sen SoLma __ heryer SİYAH

YaLnızLık qüLümser Ek$i Ek$i Suratıma ßen YaLnızken we aqlarken . . . Demek ki YaLnız DeiLmişim Kendimi YaLnız Sanırken

Susuyorum Artık Daa Fazla ßatmamak için KaranLıqa .. ama tutuamıyorum ki KaLbimin ince çıqLıkLarını .. yawaş yawaş saqır oLuyorum yokLuqunla ..

ßir kaÇ DamLa qözya$ı aKar qözümDen ama NapabiLirim ki ßenimde Ruhum KaYıp HayaTın İçiNde .. KaLbım kıRık paRam paRca ßır HaLde ama KaranLıqın $arTı ßudur MuTLu oLmaLıyıM beLkı De

Kime ne karman Corman hayatımdan _?? kime ne yaLan doLan masaLLardan _?? BEN MUTLUYSAM ...

ßen Sensiz ßir Hiçsem Sen ßensiz ßir pichsin

kaderi düşün yaptıklarını sonra?? git ve agla

ßır DamLa qözYa$ı DeniZde KayboLur uNuTuruM ßen Her$eyi aCı Çekmek mi ? ah kimin umrunda.. sadece kendımı ıstıyorum ben . yanmaz yuregım bu sekılde

Rüzqar aLır qöTürür ßeni Sonsuz karanLıqa .. Canım yaNar ÇıqLıkLarLa .. ama HiÇ aCı yoK.. üzMeZ ßeni aqLamak .. aLı$mı$ ßedeNim SonuÇta

KaranLık şart KoşMuş yaLnızLıqı ßana .. aYnama ßakTım Yine Kimse yoK .. ßi kız Sadece we bikaç Su DamLası DöküLür YeRe.. Kan KıRmıZı Kan SoqukTa.. Kimin umRumDa..

Sen Sustun ßen aqLadım ,aqLadıkça iÇim aCıDı wee KaRaR werDim qözyaşLarım heLaL deiL sana __hakkımı aLacaqım__

ßuqun Oturdum ÖLümü Düşündümm . Daa 16 sında we Hayat ßöLe qüselken

YokLuqumLa ii qeçinmeye bahh .. warLıqım bi daa Asla Senle oLmayacakk

YakLaşabileceqini Sandıqın kdr uzaqımdasın .. hhss ... Sana mı KaLdım !!!

____HuzuR İsyanDaaa___

YazdıkLarımı ALınma Sakın Üstüne !! Ruhu oLmayan Sözcükler Ne ifade Edebilir ki Yüreqine

ßuqünümde yanımda oLmayan yarınımda hiç oLmasın

ßoştur Dünya ßoştur ... ALdırmazsan Herşey Hoştur

Sadece ßana öZeL deiL y0k oLma SeansLarı

YaPma ße azRaiL MarioNun ßiLe 3 Canı war

||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

kaybedeCek dü$Leim yOk ki pe$Lerinden ko$ayım . . bütün derdim , keLimeLerLe benim ..

Seni KayBeTmeK ßi kaZanÇtıR
SESİN KULAĞIMDA YANKILANIR,NEFESİN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMİŞİM SENİ,FARKETMEMİŞİM MEĞERSE...!!!

Güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla yürü,kıymetli olanın da yanında kal..!!

DENİZLERİ SEVİYOSAN DALGALARIDA SEVECEKSİN,SEVİLMEK İSTİYOSAN ÖNCE SEVMEYİ BİLECEKSİN,KORKARAK YAŞIYORSAN YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİN....!!!

İnce sızım kalp hırsızım,beni benden aldın imkansızım,ağlasam inlesem ne fayda,nasıl olsa ben hep haksızım..!!

SENİ SEVME ÇABAM ADINI SAHİLDEKİ KUMLARA YAZMA UĞRAŞIMDI,DALGALARIN HER SEFERİNDE SİLDİĞİ,BENİMSE YILMADAN DENEDİĞİMM....!!

Gönlüm aşk deryasında sürüklenen bir saldı,senin eşsiz varlığın tutunduğum tek daldı,sevmek güzel şeydir sevilmekte onun kadar,sevipte sevilmemek varya acıdır ölüm kadar...!!!

BİR SIRRIM VAR KİMSEYE SÖYLEYEMEDİĞİM,BİR ALLAH BİRDE BEN,BİRİ DAHA BİLSİN İSTİYORUM,ODA SEN BİLMEM SAKLAYABİLİRMİSİN,SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM.....!!!!!!!!!

Acı veriyor yeni baştan sevmesi,ama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor..!!!

SEVERSEM SONUNA KADAR SEVERİM,SİLERSEM MAHŞERE KADAR SİLERİM,SEVENİ BAŞTACI SEVMEYENİ YOLCU SAYARIM,ŞİMDİ SÖYLE İTİRAZIN VAR MI SENİ SEVİYORUM..!!

Unuttuklarını anımsa,kaybettiysen ara,özlediysen git bul,kırdıysan af dile,kırıldıysan affet,çünkü hayat çok kısaaa......!!!

NE ÇOK SEVDİM ANLATAMAM,GECEM SENSİZ ZOR YATAMAM,BELKİ SANA ANLATAMAM,AMA SANA AŞIĞIM AŞIK...

.Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur..

UMUTLARIN BİTTİĞİ YERİM,AŞKI İÇİME GÖMERİM,AYAKTA DURMAYA HALİM YOK,YİNE DE KOŞABİLİRİM..

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca,sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca...!

GELSEDE EN ACI SÖZLER DİLİME,ÇIKACAK SANIRIM BİRKAÇ KELİME,BİR ALEV HALDE DÜŞTÜN ELİME....

Yalvarırım dön (diyeceğimi mi sandın);sensiz yapamam (gibi mi geliyo sana);sensiz ölürüm(desem yalan olur);çünkü SENİ SEVMİYORUMMM....!!!
AVRİL_ŞİRİNE
Admin
Admin
AVRİL_ŞİRİNE

Kadın
siteyi begendin mi? : tabikide
Lakap : şirine
Tuttuğun Takım : HARİKA NİCKLER Fbtd8
Rep Puanı :

Ruh Hali : HARİKA NİCKLER Anlayi10
Burçlar : HARİKA NİCKLER Ikizlerzk0

HARİKA NİCKLER Empty
MesajKonu: Geri: HARİKA NİCKLER   HARİKA NİCKLER EmptySalı Eyl. 02, 2008 7:56 pm

saol
http://avrilavigne.fforum.biz/
(selim)gülgörenci
Site Yöneticisi,Kurucusu
Site Yöneticisi,Kurucusu
(selim)gülgörenci

Kadın
siteyi begendin mi? : beyenmemek eldemi..en süper site tabikide kendi elçuvazlarımla yaptım :):)
Lakap : jadı kıss :) )
Rep Puanı :

Ruh Hali : HARİKA NİCKLER Psikop10
Burçlar : HARİKA NİCKLER Aslanwn6

HARİKA NİCKLER Empty
MesajKonu: Geri: HARİKA NİCKLER   HARİKA NİCKLER EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:29 pm

önemsiz bebegom
Cemreci
Co-Admin...
Co-Admin...
Cemreci

Kadın
siteyi begendin mi? : tabi cok seviyorum =) hastasiyim =)
Lakap : --
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : HARİKA NİCKLER Cmrot9
Rep Puanı :

Burçlar : HARİKA NİCKLER Kovarl1

HARİKA NİCKLER Empty
MesajKonu: Geri: HARİKA NİCKLER   HARİKA NİCKLER EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 8:11 pm

harikasin cok tskler

HARİKA NİCKLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-