hepsicilerin yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicilerin yeri

HEPSİCİYLSEN HADİ DURMA GEL...
 
AnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

 

 PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Mesaj Sayısı : 2273
Yaş : 26
Nerden : Konya
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olgun10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Yengecca2
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 4:58 pm

Asagidaki metin hakkinda ön bilgi:

UFO'lariyla dünyamizi ziyaret eden varliklar 1972 yilinda, bir üniversite profesörü, immünoloji arastirmacisi ve Meksika Atom Enerjisi Komisyonu'nun önde gelen üyesi olan dünyaca ünlü Meksikali bir bilim adami olan Prof.R.N.Hernandez ile temas kurdular. Temasçi genç bir kadin görünümündeydi. Kadin, ANDROMEDA Takimyildizindaki (net görüntü ve resimleri son yillarda Hubble teleskobundan saglandi) INXTRIA gezegeninden geldigini söylüyordu. Bu varlik, profesörle çok önemli bilimsel ve sosyolojik sorunlari tartisti ve ona son derece önemli bilgiler verdi ; profesörü uzay gemisine götürerek dünyamizla ilgili pek çok ilginç sey gösterdi. Bu görüsme ile ilgili tüm bilgiler Profesör'ün "kayboldugu" 1984 yilina dek yapilan temaslarin , yüzlerce sayfa günlük notlari, steno ile kaydedilmis konusmalar, tanimlamalar vb'den olusmaktadir. Orjinali ispanyolcadir.

Asagida bu belgelerden derlenen UFO isimli Yrb. Wendelle C. Stevens ve Zitha Rodriguez Montiel tarafindan derlenen kitabin 156-170.ci sayfalarinda geçen bir LYA (uzayli kadin) ve Prof.Hernandez arasinda konusmaya yer verilmistir." Zamaninizdan alti milyon yil önce , kitalarin tümü tek bir kara parçasi meydana getiriyordu. Bunun üzerinde yasayan uluslar birbirlerine oldukça yakindilar. Ancak, bir gece, deniz, Atlantis dediginiz kenti tümüyle yutuverdi. Bu büyük karanin orta yerinde yasayanlar, kara ikiye bölününce boguldular. Oldukça bilgiliydiler ancak daha çok bilgi toplamak istemeleri topyekun mahvolmalarina neden oldu."

"Orada o büyük kentte, Atlantisli bilim adamlari, askeri üstünlük kazanabilmek için çabaliyorlardi. Bunu yapacak zihinsel kapasiteye ermemis olmalarina karsin, tüm galaksiye hakim olmak istiyorlardi. Niyetleri, dünyaniza ve sistemin tümüne kayitsiz sartsiz egemen olmakti. "

"Atlantisliler, günes sisteminin Maldek ( Maldek=Marduk=niburu olmasin? ) denen gezegeninden gelmislerdi. (Bugün orasi astroid kusagi olarak biliniyor.) Bu gezegen , SiON'dan gelen ve bilimsel ilerlemeleri nedeniyle büyük güç kazanmis varliklarin siginagi olmustu. Neyse, günün birinde, bilim adamlari kendi aralarinda anlasmazliga düstüler ve bazilari Dünya'ya göç ettiler. O zamanlar, dünya , günes sisteminin dördüncü gezegeniydi. Bu sömürgeciler, dünyanin, burada eskiden beri oturan diger sakinleri için çekilmez hale geldiler ; çünkü , gelismis silahlariyla onlari tehdit ederek küçük uluslara boyun egdiriyor ., sapik amaçlarini ve egemenliklerini bu sulahlarla gerçeklestiriyorlardi. Dünya, baska gezegenlerden gelenler için büyük bir siginak olmustu. Bunlar arasinda, gerek örf ve adetler gerekse genetik olarak büyük farkliliklar vardi. Zengin minerallerden dolayi yeni bir yerlesim bölgesi olusturan bu gezegen, birçok uygarligi çekiyordu kendine. O zamanlar, sadece tek bir kara vardi. Gezegeniniz, Maldek gezegeninden büyük kuskularla gözetlenen bir serayi andiriyordu. "...............

............."Bu silah bir antinükleer reaktöre ve antienerjiye sahipti; böylece, ayni zamanda hem molekül parçalayici, hem manyetik denge bozucu, hem de güç nötrallestirici ve her çesit enerjiye karsi alici gibi kullanilabiliyordu. Onunla hayati ve hareketi kontrol edebiliyorlardi."

"Sayesinde, o güne dek erisilmemis bir güce sahip olduklari bu silaha antimadde cihazi adini verdiler. o devrin konvansiyonel silahlari ile bu antimadde silahi arasindaki fark bir uçurum kadar derindi. Diger silahlar, maddeyi yok edebiliyorlari, organik enerjiyi degil. Ama yeni ve onlara göre müthis kesifleri, onlara insanoglunun psisik ve spiritüel enerjisini yok etme olanagini sagliyordu. Evet, bu silah, biri maddesel öteki de spiritüel olan her iki varligi da yok edebiliyordu."

" Pardon LYA, ' her iki varlik' sözüyle ne demek istediginizi anlayamadim? "

" Evet, sizler, insanin psisik ve organik bilesim maddelerine, ruh ve madde diyorsunuz. Bunlar birer varliktir. sizin ruh dediginiz varlik, konvansiyonel ölümle yok olmaz. Onun enerjisi ölümden sonra da devam eder. Ama bu silah, hareket halinde olsun olmasin, (yasasin, yasamasin) titresimsel ya da psisik varligi bütünüyle yok ediyordu. Bir kez hedefe dogru yönlendirildi mi, artik hedefinin sesini arayip buluyordu. Bu, ses, o bölgede yasayan insanlarin soluk alip vermeleri ya da bitkilerin solunumu olabiliyordu. Kentlerin ve ormanlarin enerjilerini tümüyle absorbe ederek onlari yeryüzünden siliyordu. "

" Bu silah, ona karsi koyacak yollari arayip bulamayan Maldek'lileri çok telaslandirdi. Silahin gücü, nedenli küçük olurlarsa olsunlar, tüm canli hücreleri yok edebiliyordu. Ne kadar büyük olurlarsa olsun, herhangi bir gezegenin yörüngesini degistirebiliyor, antimanyetik bir vorteks meydana getirerek, yörüngedeki dünyalarin çarpismalarina neden olabiliyordu. "

" Bu korkunç silahin yapilmasi, Maldeklileri öylesine endiselendiriyordu ki, Dünya'da olup bitebilecek seyler karsisinda büyük bir sorumluluk duymaya basladilar. Sonunda, dünyaniza gelerek, Atlantislileri bu projelerinden vazgeçirmeye ve baris içinde yasamaya ikna etmeye karar verdiler. Ama, geç kalmislardi. Dünyalilar, bu silahin onlara, gezegenlerarasi bilim adamlari arasinda büyük bir güç ve ayricalik kazandirdiginin farkina varmislardi. Dünyalilarin sürekli karsi koymalari üzerine, Maldekliler, dünyanin dengesini tehlikeye atma pahasina, silahi, kendileri etkisiz hale getirmeye karar verdiler.

Ancak, her seye karsin niyetlerini gerçeklestiremediler. Dünyalilar bu silahi, gece gündüz koruma altinda tuttuklari, devasa bir piramidin içine sakladilar. Bunu gören Maldekliler savas ilan ettiler. Bu savas bir yil kadar sürdü. Bu, esit iki güç arasinda yapilan, zor ve güçlü bir karsilasmaydi. Dünyalilar, gerektiginde silahi kullanmaya karar verdiler. "

" Bütün bu kargasa sürerken, Maldekli bilim adamlari, son bir kez, Atlantislileri bu kararlarindan vazgeçirmeye çalistilar, ama güçlü bir direnisle karsilastilar. Dünyalilar, yeni güçlerinin simgesi olan silahtan vazgeçmeye yanasmiyorlardi. Dogrusu, hiç de sagduyu sahibi degillerdi ; kozmik yasayi hiçe sayiyorlardi ; zaten kendi uygarliklarinin yasalarini da sürekli ihlal ediyorlardi. Hücresel hayati sifirlayan, teknolojiyi tehdit eden, tüm bio-genetik enerjiyi ve günes sisteminin barisini mahvedecek olan bu silahlarini teslim etmeyi ya da etkisiz hale getirmeyi redderek, kardeslerine karsi savasmayi sürdürdüler.

"Savasin siddeti içinde, dünyalilar toprak kaybettiler. Diger günes sistemlerinden gelen ileri uygarliklar da Maldekliler'e yardim ediyorlari. O zaman , Dünyalilar, Maldek gezegeninin manyetik alanini kaybetmesine ve yakinindaki diger gezegenlerle (en yakindaki Mars'ti ) çarpismasina neden olacak sekilde ayarladiklari silahlarini çalistirdilar"

"Yörüngesinden çikan Maldek gezegeni, çok enerji yitirdi. Bu enerji kaybinin farkina varan bilim adamlari, bir gece, Dünyalilar'in bu saldirganligini ve gücünü olusturan silahi yok etmeye karar verdiler. Maldek laboratuvarlarindan yayinlanan güçlü bir isin, o büyük kentin (Atlantis) üzerine düserek, kitayi ikiye böldü. Bu isin, dünyanin büyük bir bölümünün bir uçurum gibi açilmasina neden olmustu ve ayni gece , tüm Atlantis kenti sulara gömüldü."

" Diger, daha küçük kentler, büyük bir su baskininin (tufanin, Nuh tufanimi acaba?) karalari kaplayacagi konusunda uyarilmislardi; bunlarin bazilari yine Maldek bilim adamlarinin yardimiyla, insanlarin tahliyesiyle ilgili gerekli önlemleri alabildiler."

"ikiye bölünen büyük kara parçasi parçalandi, yavas yavas sulara gömülen kisimlarinda, birçok masum insan da öldü. Kalan parçalarin biri batiya, biri de doguya dogru savruldu. Dünyanin manyetik kutbu kayboldu. O zamandan beri de olmasi gereken yerde degildir."

"Dünyaniz yörüngesini degistirdi; bu çatismalardan haberleri dahi olmayan suçsuz uluslar tufanda yok oldular."

"Bugün bile, karalar hareketlerine devam ediyor ve bu hareketleri, o gece sulara gömülmüs bazi kara parçalarinin yeniden su yüzüne çikmasina neden olacak. Dünyaniz, o zamandan beri sürekli hareket halindedir. "

"Maldek gezegeni ise, bir süre, yörüngesel enerjisini yitirmeye devam etti ; bu süre içinde Maldekliler, kendilerine siginma hakki taniyan gezegenlere göç ettiler. Sonunda Maldek gezegeni , Mars ve Jüpiter ve hatta Dünya'nizla da çarpismasini gerektiren bir yörüngeye girdi. (Sümer anlatisiyla örtüsmüyormu? Ayrintilar için bu sayfalari takip etmeye devam edin.) Yakin gezegenlere, yagmur gibi göktaslari yagdirdi. Bu kozmik toza Satürn halkalarinda hala rastlanabilir... Bu parçalarin digerleri , halen astroid kusagi adini verdiginiz bölgede, bir düzene girmeye çalisiyorlar."

"Antimadde silahi da, Florida açiklarinda , BiMiNi dediginiz adaciklar arasina rastlayan bölgede , denizin dibine gömülmüs büyük piramidin içinde duruyor."

Büyük saskinlikla ona baktim. bu öyküye inanip inanmamak konusunda ikircikli kaldigimi anladi. Kendimi asagilanmis hissediyordum. Yavasça sordum:

"Hala okyanusun dibinde mi yani?"

"Evet, profesör" dedi, " Yildizlararasi topluluk, simdi eskisinden daha çok endiseleniyor. Çünkü, artik zayiflamis olmasina ragmen, eger günes isinlari tarafindan aktive edilirse, dünyanizda manyetik degisikliklere ve molekül bozulmalarina neden olabilir. "

" Bu antimadde silahi, korkunç etkilerini, degisik sekillerde fakat sik sik gösteriyor. Bu da bilim adamlarininz dikkatini , o bölgede olup bitenlere çekiyor. O bölgede, pusulalar, iletisim ve deniz trafigi sik sik aksiyor. Hala, Solar güç tarafindan uyarilip aktive edildigi zaman, yasam enerjisini algiladiginda, enerji vortex(girdap)ini harekete geçiriyor. Ayrica, çevresinde, tepkime ile çalisan herhangi bir alet algiladiginda antimolekül alaninin uyarildigi kesindir. Aslinda bir sesle hareket geçer. Hala, kullanilir durumda ve çok tehlikelidir. Sizin ona erismeniz olanaksiz, çünkü, gücü karsisinda hemen yok olursunuz."

"Bunca yildan sonra, hala dediginiz kadar öldürücü mü?"

"Aslinda profesör" dedi. , heyecanli bir duyarlilikla, " onu ele geçirmek isteyen birçok yildiz toplumu var; ancak, dünyaniza gelip, arastirma ve analizler yaparak silahin yerini bulmalari ve onu çikarmalari için gereken izin , üstün varliklar tarafindan onlara verilmiyor. Ne onlar ne de siz, antienerjiyi ve antimaddeyi kontrol altinda tutacak ve onu etkisizlestirecek kadar bilgiye sahipsizin. Bu bilgi sadece gelismis varliklarda var"

"Bunu siz basarabilir misiniz LYA ?"

"Tabii profesör. Unutmayin ki , biz bir bilim ve kesif grubuyuz. Ancak, bu dünyanizi antimadde güçlerine maruz birakir. Biz hayata saygiyi esas aliriz. Sadece maddesel degil, enerjik hayata da. Bizim prensiplerimiz, canli türlerini yasatmaya ve gelistirmeye çalismaktir."

"Biz bir gün bu silahi kontrol etmeyi basarabilecekmiyiz?"

"Bu kosullar altinda, hayir. Şu andaki bilgileriniz, daha uzayda yolunuzu bulmak için gerekli olan üstuzay prensiplerini bile anlamaya yeterli degil. Bunu için , gemilerinizi yürütmek için çok büyük ölçüde enerjiye gereksinim duyuyorsunuz. Uzayin içerdigi tehlikeleri anlamak için milyonlarca saatlik uzay arastirmalarinda bulunmaniz gerekiyor. Bu yüzden , bu silahi, insanlarinizin korkunç genetik zararlara ugramayacaklari bir biçimde kontrol ederek yüzeye çikaracak yeterli bilgiye henüz sahip degilsiniz. Onu yüzeye çikarirsaniz, yüzlerce kilometre uzaklikta bulunan kentler bir an içinde yok olabilirler ., tarihiniz boyunca böyle olaylara rastlanmistir. Dünya disi gemiler bunu yapabilir ; fakat , enerjinin tahliyesi sirasinda birçok insan ölebilir. Ancak çok ileri bir uygarlik bunu basarabilir. Aksi halde, dünyanizin manyetik alani kuvvetli bir degisime ugrar.

Bugün BiMiNi adasi açiklarinda deniz altinda bulununan tastan yola benzer yapilar ve ünlü Scott Taslari ile ilgili deniz dibi arastirmalari büyük bir heyecanla devam ettiriliyor. ilgili arastirmacilar, bölgenin Atlantis'e ait olabilecegi konusunda ciddi fikirlere sahipler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
(selim)gülgörenci
Site Yöneticisi,Kurucusu
Site Yöneticisi,Kurucusu
(selim)gülgörenci

Kadın
Mesaj Sayısı : 2720
Yaş : 26
Nerden : uzaydan:D:D
siteyi begendin mi? : beyenmemek eldemi..en süper site tabikide kendi elçuvazlarımla yaptım :):)
Lakap : jadı kıss :) )
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bc907910tu4
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Gsza5
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Psikop10
şu an ki durum : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cevrimiciih4vs8nt1
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Aslanwn6
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 4:59 pm

vay teşşekkürler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Mesaj Sayısı : 2273
Yaş : 26
Nerden : Konya
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olgun10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Yengecca2
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 5:03 pm

önemli değil canım arkim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
erenci(kız)
üst düzey s.mod
üst düzey s.mod
erenci(kız)

Kadın
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 24
Nerden : istanbul
siteyi begendin mi? : dans etme,dolaşma,hepsi şarkıları
Lakap : fıstık
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bc907910tu4
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Gsza5
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Canli10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olakolkalap4
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 24/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 5:36 pm

tşkler cnm
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Mesaj Sayısı : 2273
Yaş : 26
Nerden : Konya
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olgun10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Yengecca2
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 5:43 pm

önemli değil canım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AVRİL_ŞİRİNE
Admin
Admin
AVRİL_ŞİRİNE

Kadın
Mesaj Sayısı : 2571
Yaş : 26
Nerden : konya
siteyi begendin mi? : tabikide
Lakap : şirine
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bc907910tu4
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Anlayi10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Ikizlerzk0
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 27/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:36 pm

sheker.erenci.admins demiş ki:
vay teşşekkürler

_________________
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Adszmr5qv9
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? W540
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://avrilavigne.fforum.biz/
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Mesaj Sayısı : 2273
Yaş : 26
Nerden : Konya
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olgun10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Yengecca2
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:20 am

önemsiz Very Happy

_________________
+PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Brtneyaw0
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cemreci
Co-Admin...
Co-Admin...
Cemreci

Kadın
Mesaj Sayısı : 1324
Yaş : 22
Nerden : Almanya
siteyi begendin mi? : tabi cok seviyorum =) hastasiyim =)
Lakap : --
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Gsza5
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

şu an ki durum : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cevrimiciih4vs8nt1
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Kovarl1
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyÇarş. Eyl. 17, 2008 10:24 pm

aaa cok tskler cnm

_________________
Ne dil yeter seni anlatmaya,
Ne göz kiyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanir seni dokunmaya,
Ne kollarim uzanir seni sarmaya,
Hic Ömür Yeter Mi?
Bir sen daha bulmaya bitanesi

Bir Nasihat: Kendine dikkat et.
Bir Rica: Sakin degisme!
Bir Dilek: Beni Unutma.
Bir Yalan: Seni hic sevmiyorum,
Bir Gercek: Seni cok Özlüyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Britney_Spears
mega mod...
mega mod...
Britney_Spears

Kadın
Mesaj Sayısı : 2273
Yaş : 26
Nerden : Konya
siteyi begendin mi? : Hastası oldumm..
Lakap : Kedicik
Hepsiden En Sevdiğim Kişi : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Cmrot9
Tuttuğun Takım : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Fbtd8
Başarı : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bluestar44yv3sr
Rep Puanı :
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Olgun10
Burçlar : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Yengecca2
Cinsiyet : PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Bayanhb5
Kayıt tarihi : 23/08/08

PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Empty
MesajKonu: Geri: PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?   PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? EmptyCuma Eyl. 19, 2008 8:33 pm

önemli değil hasibecimm

_________________
+PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ? Brtneyaw0
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
PROFOSÖR HERNANDEZ'E UZAYLILAR HANGi iNANILMAZ BiLGiLERi VERDiLER ?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
hepsicilerin yeri :: HeR tElDeN.. :: BiLim Ve TekNoLoji-
Buraya geçin: